čtvrtek 28. září 2017 | Martin Augustin

Slánským hokejistům domácím premiéra nevyšla

Hodně nepovedený výkon předvedli slánští hokejisté v utkání 3. kola KLM s Příbramí. Proti soupeři, který přijel jen s 12 hráči do pole, se za celé utkání nedostali do ideálního tempa a nakonec museli skousnout porážku 3:5. Lvi se utápěli v nepřesnostech a navíc je srážela zbytečná vyloučení. Domácí tak rychle prohrávali 0:2 a byť v průběhu druhé části srovnali na 2:2 a 3:3, na bodový zisk to nakonec nestačilo. V závěru utkání se totiž dvakrát prosadil příbramský Mácha, jenž tak završil svůj hattrick. Další zápas na domácím ledě čeká Slaňáky už v neděli, kdy hostí Mladou Boleslav B.