neděle 21. ledna 2018 | Martin Augustin

Lvi si uřízli na Kladně obrovskou ostudu, od PZtky inkasovali jedenáct gólů

Hrůzostrašný, tragický, ostudný... To jsou slova, která asi nejlépe vystihují výkon, který slánští hokejisté předvedli na kladenském ČEZ Stadionu, kde si nechali od mladíků z místní PZtky nasázet jedenáct gólů. O všem rozhodl už začátek duelu, kdy hostující hráči sice byli přítomni na ledě fyzicky, ale myšlenky měli evidentně ještě v kabině a domácí, kteří do zápasu nastupovali z posledního místa tabulky, tak v 11. minutě vedli již 5:0. Poté se přival gólů do slánské klece do konce první třetiny zastavil, ale hned po přestávce to začalo nanovo a v ještě rychlejším tempu - 28. minuta - 10:0. Odevzdaní Lvi se pak dočkali čestného úspěchu zásluhou Voháňky, ovšem poslední slovo v utkání si opět vzali kladenští hokejisté, kteří tak mohli drtivé vítězství 11:1.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY