Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!

04.03.2023 | Redakce

Po čtvrteční prohře na domácím ledě (1:2pp)  sehrál dnes první tým Lvů odvetné utkání čtvrtfinále RLM na ledě Kralup. V Kralupech jsme zaslouženě vyhráli a čtvrtfinálová série se tak rozhodne v neděli na našem stadionu, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT!

Ve čtvrtek jsem doma dokázali vstřelit soupeři pouze jediný gól a první utkání série hrané na dvě vítězství opanovali kralupští, kteří nás nejtěsnějším rozdílem porazili - 1:2 po prodloužení.
Ani v odvetě jsme do utkání nevstoupili ideálně. Po první třetině jsme prohrávali 1:0 a domácí měli více ze hry. Ve druhé třetině se obraz hry otočil, domácí jsme začali přehrávat a otočili jsme i stav utkání, když se ve druhé části prosadil Běhal a Ujfaluši  (na obě branky přihrával Sekerka).
Ve druhé minutě závěrečné části se sice domácím podařilo vyrovnat, ale o minutu později vrátil Lvům vedení junior Borkovec, kterému přihrával Hanzlík a o 73 vteřin později vstřelil svoji druhou branku Petr Ujfaluši, kterého vyslal do samostatného úniku Vodička. Pět a půl minuty před koncem domácí ještě snížili na rozdíl jediné branky, ale nic víc jsme již soupeři nedovolili a po výhře 3:4 se tak o postupujícím rozhodne v neděli ve Slaném.

Utkání začíná v 17:30hod

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Vítej trenére!

Tým trenérů slánských Lvů je kompletní! Poslední tým Lva, který neznal jméno hlavního trenéra pro nadcházející sezónu byl tým...

 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků

31.3.2023 byl den, kdy HK LEV Slaný navštívilo největší počet fanoušků během utkání mládeže. Přes 440 žáků z nedaleké 3.ZŠ Slaný...

 
Žáci skončili na druhém místě

Sezóna je u konce a s ní i boj starších žáků o prvenství v nadstavbové skupině, které bylo do poslední chvíle s otazníkem, kdo bude...

 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Benefiční utkání
 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS