Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žádné utkání Lvů už vám neunikne

11.02.2023 | Redakce

Klub HK LEV podepsal v uplynulých dnech smlouvu o spolupráci se společností PERINVEST, která pomocí jejich projektu CZECHICEHOCKEY.TV přináší hokej od nejmladších po nejstarší kategorie až k Vám domů.

V praxi se jedná o kameru, řízenou umělou inteligencí, která přenáší ve velmi vysoké kvalitě a včetně zvuku všechna mistrovská utkání a turnaje, které se hrají na slánském stadionu a dalších stadionech v ČR, které jsou vybaveny touto kamerou.
Uživatel si tak zakoupí předplatné (320,-Kč/měsíc nebo 1990,-Kč/rok) a má možnost živě sledovat všechna mistrovská utkání a to i zpětně. V případě minihokeje dokáže kamera snímat obě hřiště (uživatel si pouze vybere, které hřiště chce sledovat)
Kamera je vybavena mikrofonem, tudíž zajišťuje přenos kvalitního zvuku a navíc kamera snímá hru (umělá inteligence kamery nahrazuje živého kameramana), resp. místa hřiště, kde se skutečně hraje.
Tato streamovací služba je k dispozici i jako mobilní aplikace. 
Bližší informace včetně možnosti zakoupení předplatného naleznete zde.
Ukázku hry na celé hřiště  naleznete zde
1. Ukázku minihokeje naleznete zde
2. Ukázku minihokeje naleznete zdePůvodní kamera, která je na stadionu instalovaná s přístupem přes náš web, zůstává samozřejmě nadále funkční.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Vítej trenére!

Tým trenérů slánských Lvů je kompletní! Poslední tým Lva, který neznal jméno hlavního trenéra pro nadcházející sezónu byl tým...

 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků

31.3.2023 byl den, kdy HK LEV Slaný navštívilo největší počet fanoušků během utkání mládeže. Přes 440 žáků z nedaleké 3.ZŠ Slaný...

 
Žáci skončili na druhém místě

Sezóna je u konce a s ní i boj starších žáků o prvenství v nadstavbové skupině, které bylo do poslední chvíle s otazníkem, kdo bude...

 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Benefiční utkání
 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS