Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?

20.03.2023 | David Štechmüller

Téměř všechny soutěže jsou u konce. Dohrálo áčko, junioři, šestá i pátá třída. Ve hře, ale zůstávají kategorie deváté třídy a starších žáků, kteří sezónu ukončí až začátkem dubna. 

Zůstaňme u starších žáků. Do konce soutěže zbývají 4 utkání a Lvíčata mají pořád ve svých rukou možnost získání titulu. Nekompromisní tažení 14 zápasů bez pořážky s celkovým skóre 151 vstřelených branek a 56 obdržených na domácím stadionu sice minulý víkend ukončili Říčany, ale i přes tuto porážku žáci za předpokladu čtyř výher ve čtyřech utkání dokráčí k prvnímu místu.


Skvělý týmový výkon podporují i individuální výkony elitní dvojice Dominik Kraus a Tomáš Novák, kteří vládnou všem možným statistikám soutěže. Nedílnou součástí týmu jsou v posledních zápasech i dva benjamínci Adam Rous a Zbyněk Podpěra. Oba hráči ročníku 2011 se potkávají na ledě i s o dva roky staršími hráči, ale na hře žádné rozdíly nejsou znát a kluci dnes velkou měrou přispívají na úspěchu týmu.


Přestože je zisk prvenství ve vlastních rukou, tak cesta za prvním místem nebude jednoduchá. Ze čtyř utkání žáci odehrají tři venku (Sedlčany, Kobra a Hvězda Praha) a poslední domácí utkání 2.4. znovu vyzvou Sedlčany. 


Povede se klukům dokráčet pro tak vytoužený titul v konkurenci týmů jako je Sparta Praha, Slavia Praha a další? To už brzy zjistíme, ale jisté je, že už teď si naše Lvíčata udělali velké jméno a mají za sebou fantastickou sezónu! 

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS